Fabrica Boulder Open – 2015.01.31. – Bukarest

A 2015-ös műfalmászó szezon egy privát versennyel rajtolt Bukarestben. Szombaton, január 31.-én a Fabrica de Cățărat mászóteremben 100 sportoló mérte össze tudását két kategóriában. A sepsiszentgyörgyi Adrenalin SK-t 7 sportoló képviselte. Mivel a felkészülés még javában tart a tavaszi verseny szezonra, az egyesület tagjai mint egy “edzőmérkőzésre” számítottak ezzel a versennyel. Az eredmények ennél azért jobbra sikeredtek.

A lányok hobbi mezőnyében Korodi Henrietta az 5. helyen végzett, Koréh Enikő a 3. lett, Nagy Janka 2. és Nagy Judit a dobogó legfelső fokára állhatott. Ugyancsak ebben a kategóriában a fiúknál Sántha Róbert magabiztosztosan megnyerte a versenyt.

A masters kategóriában Nagy Hanna és Szőcs Károly-Csaba versenyzett, mindketten bejutottak a 8.-as döntőbe, ahol az ötödik helyen végeztek10947263_895858860454883_4867865648203412597_n